Úklid po řemeslnících Ostrava

Poskytujeme specializované úklidové služby po řemeslnících a stavebních pracích pro domácnosti, firmy, stavební společnosti a řemeslníky. Tuto službu poskytujeme od roku 1999.
Po dokončení stavby nebo rekonstrukce je vždy nezbytné rychle odstranit následky prací a důkladně uklidit. Tyto úklidové práce jsou často náročné a fyzicky náročné. Proto vám nabízíme generální úklid po stavebních a řemeslných pracích, abychom zajistili kompletní odstranění stavebního nepořádku a zanechaných stop prací.
Pro důkladný úklid po řemeslnících a stavebnících je nezbytné použít specializované čistící prostředky a postupy. Neodborný úklid může způsobit poškození povrchů podlah či stěn. Doporučujeme vám využít služeb profesionálů, kteří disponují potřebným know-how a vybavením. Tím nejen ušetříte čas, ale také minimalizujete riziko poškození a zajištění optimálního stavu vašeho prostoru.
Nabízíme velmi konkurenceschopné ceny za úklid po řemeslnících a stavebních pracích, které jsou výrazně příznivé ve srovnání s ostatními firmami. Tím umožňujeme domácnostem úsporu peněz a firmám snížení nákladů při zachování vysoké kvality poskytovaných služeb.

Úklid po rekonstrukci

S hrdostí můžeme říci, že již několik let úspěšně spolupracujeme s různými stavebními firmami a řemeslníky, kteří při odstraňování následků stavebních prací slouží jako živý důkaz kvality své práce. Za posledních 10 let jsme poskytli naše odborné znalosti a zkušenosti stovkám domácností, přičemž jsme se snažili dosáhnout optimálního výsledku v úklidu po stavebních a řemeslných pracích.
V případě, že dosud naše služby nevyužily, neváhejte nám zavolat nebo napsat e-mail. Jsme připraveni vám poskytnout optimální řešení. Pokud vám momentálně úklid domácnosti zajišťuje jiná firma, rádi vám nabídneme služby, které jsou nejen kvalitnější, ale také cenově přijatelnější.
V případě, že momentálně probíhá stavba nebo rekonstrukce vašeho domova, neváhejte nás kontaktovat. S odborným přístupem, rychlostí a cenovou dostupností vám rádi pomůžeme odstranit následky stavebních prací.
Úklid po řemeslnících provádíme v lokalitách Ostrava, Karviná, Orlová, Havířov, Opava, Hlučín, Studénka, Bohumín a okolí.

Ceny úklidu po řemeslnících

Generální úklid
350 Kč,-/hod