Čištění koberců Ostrava

Mezi velmi žádané služby, které vám nabízíme je účinné hloubkové čištění koberců, známé též jako mokré vysávání nebo také extrakční čištění.

Tuto metodu můžete aplikovat na všechny typy syntetických, přírodních a zátěžových koberců s krátkým i dlouhým vláknem.

Pokud potřebujete váš koberec zbavit skvrn, prachu, roztočů a nepříjemných pachů, pak je extrakční vysátí koberců pro vás ta správná volba. Naši zaměstnanci jsou skuteční úklidoví specialisté, kteří v oblasti extrakčního vysávání mají dlouholetou praxi a zkušenosti.

Technologie čištění koberců

Hloubkové vysávání koberců je čištění koberců mokrou cestou. Základním principem je nanesení speciálních přípravků na špinavý koberec pomocí proudu vody, vháněné speciálním vysavačem KÄRCHER pod tlakem do koberce společně se speciálním čistícím prostředkem určeným k čištění koberců. Vysoký sací výkon stroje vysává aplikovanou směs, která čistí koberec, zpět do zásobníku.

Tento typ čištění koberce garantuje důkladné odstranění všech jeho nečistot, prachu, zvířecích chlupů a roztočů. Proto Vám tento typ vysávání doporučujeme především ze zdravotních důvodů, hlavně pak pro alergiky. Extrakční čištění koberců je šetrné a ohleduplné ke struktuře vlákna koberce, výrazně regeneruje a omlazuje jeho vzhled.

Čištění koberců Ostrava Vám doporučuje tento typ hloubkového vysávání koberců minimálně 1x ročně, u alergiků i 3x. Sami uvidíte kolik špíny a prachu se skrývá i na vizuálně čistém koberci. Vedle čištění koberců si můžete tímto účinným způsobem vyčistit také sedací soupravy, matrace, čalouněné židle apod.

vysavače KÄRCHER

K extrakčnímu vysávání koberců používáme nejmodernější vysavače značky KÄRCHER. Tento vysavač a speciální čistící prostředky jsou vyvinuty k hloubkovému účinku. Stroj využívá princip nástřiku a extrakce, tzn. že při čištění koberců mokrou cestou se v jednom pracovní kroku nastříká voda s čisticím prostředkem a hubicí se voda ihned vysaje. Tak dojde k uvolnění a odstranění špíny na koberci během jednoho pracovního kroku a protože je zbytková vlhkost nízká, je možné koberce znovu brzy používat. Tento typ čištění vám garantuje opravdu důkladné vyčištění koberců sedacích souprav a matrací.

Ceny čištění koberců

Ceny čištění koberců se účtují za m2. Jejich konečná cena závisí zejména na stupni znečištění koberců.
čištění koberců
mírné znečištění
25,- Kč/m2
čištění koberců
silné znečištění
28,- Kč/m2